پیشنمایش The Evil Within 2؛ غلطیده در خون

ساخت وبلاگ
پیشنمایش The Evil Within 2؛ غلطیده در خون

در میان مردگان قدم زدن کار هر کسی نیست. مردگانی که وجودشان از اعماق یک ذهن بیمار نشأت گرفته و چیزی به جز کشتن در تصورشان نیاید. The Evil Within نیز قصه ای از داستان مردگان را بازگو می کند که راوی پیاده آن، سباستین کاستلانوس است.
پدر ژانر وحشت، شینجی میکامی در جدیدترین ساخته خود، دنیای متفاوتی از یک بازی ترسناک را رقم زد که شاید مثال آن در کمتر عنوانی دیده شود. دنیایی رعب آور که شروعی خشن و خشک داشت و رفته رفته رنگ و بوی امروزی به خود گرفت و از جذابیتش کم شد.
حالا میراث میکامی دوباره بازگشته و داستانی تازه را روایت می کند. داستانی که از یک دنیای متفاوت می آید و دوربین یک هنرمند روان پریش خالق آن است. اما روایت این رویای هنرمندانه، چیزیست که می خواهیم در موردش صحبت کنیم. رویایی رعب آور که شاید بتواند دوباره ما را پس از سال ها بترساند. پس در ادامه با دیجیاتو همراه باشید تا از ویژگی های تازه The Evil Within 2 برایتان بگوییم.
میراث میکامی

The Evil Within 2 در نمایشگاه E3 یک معرفی خوبی را پشت سر گذاشت و با نمایشی جذاب دنیای تازه بازی را به رخ حاضرین کشید. اما در پایان این نمایش نسبتا با شکوه، یک خبر ناامید کننده هم به گوش رسید که شاید برای خیلی از ما چندان خوشایند نباشد.
مشخص شد که شینجی میکامی افسانه ای، پدر ژانر وحشت و خالق مجموعه رزیدنت اویل، وظیفه کارگردانی را بر عهده ندارد و سکان هدایت ساخت قسمت دوم The Evil Within به دست جان یوهاناس (John Johanas) جوان و کم تجربه سپرده شده.
با این حال شینجی میکامی هنوز هم در کنار تیم توسعه دهنده حضور دارد و به عنوان تهیه کننده مجموعه ایفای نقش می کند. اما هنوز دلیل اصلی این تغییر ...

اخبار پیشنهادی:

پیشنمایش,...
نویسنده : مهدی امینی بازدید : 47 تاريخ : دوشنبه 17 مهر 1396 ساعت: 6:57