جایزه برای «آدم خانگی»

ساخت وبلاگ

دهمین دوره جشنواره بین المللی «کانتربری» طی روزهای ۷ تا ۸ مهر ۹۶ در انگلستان برگزار شد و انیمیشن «آدم خانگی» به کارگردانی مرضیه ابرار پایدار که به لیست ۱۵ فیلم کوتاه برتر این رویداد راه یافته بود، جایزه بهترین فیلم انیمیشن و بهترین شخصیت پردازی جشنواره را به دست آورد. در جشنواره «کانتربری» که یکی از رویدادهای سینمایی جنوب انگلیس است، فیلم های منتخب قبل از نمایش برای دریافت جایزه کاندیدا می شوند. «آدم خانگی» داستان یک مرد فروشنده حیوانات است که در مغازه اش به خواب رفته و خود را گرفتار در قفس حیوانات و کابوسی ترسناک می بیند. او در پی نجات از حیوانات می گریزد، ولی هربار به مانعی برخورد می کند ... . پیش از این اعلام شده بود که «آدم خانگی» موفق به کسب جایزه بهترین فیلم انیمیشن سومین دوره جشنواره بین المللی NEZ هند و نامزد دریافت جایزه از دهمین جشنواره جهانی فیلم محیط زیستی کوالالامپور شده است.
به گزارش مهر، این فیلم در جشنواره بین المللی کارتون و انیمیشن سئول و جشنواره فیلم های بسیار کوتاه سئول کره جنوبی نیز به نمایش درآمده است.
«شهر موش ها ۲» می آید
فیلم سینمایی «شهر موش ها ۲» ساخته مرضیه برومند که شهریورماه سال 1393 توانست رکورددار سینمای ایران باشد، به مناسبت روز جهانی کودکی امروز دوشنبه (17 مهرماه) در سینما پردیس کورش در سئانس 17 به نمایش درمی آید. این فیلم با حضور مرضیه برومند به نمایش درخواهد آمد و برای مخاطبان این فیلم قرعه کشی و جوایزی نیز در نظر گرفته شده است. به گزارش فارس، داستان فیلم درباره موشهایی است که ۳۰ سال بزرگ تر شده اند. موش چاق و پرخور شهر موش ها که کپل نام دارد، پس از ۳۰ سال ازدواج کرده است. او با ...

اخبار پیشنهادی:

...
نویسنده : مهدی امینی بازدید : 43 تاريخ : سه شنبه 18 مهر 1396 ساعت: 0:05