سه شنبه های وحشت این بار «Rec» را به تماشا خواهد گذاشت

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
سه شنبه های وحشت این بار «Rec» را به تماشا خواهد گذاشت

فیلم سینمایی خارجی «رک» در پردیس سینمایی هویزه مشهد اکران و نقد خواهدشد.
به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، این فیلم سینمایی که در ژانر وحشت قرار می گیرد به صورت تک سانس در ساعت 17 در سینما هویزه اکران و پس از آن توسط مهدی رضایی نقد خواهد شد.
فیلم «rec» به دور از طراحی های متداول دکور و صحنه ساخته و از تکنیک دوربین روی دست در آن استفاده شده است. همچنین در این فیلم از موسیقی خبری نیست. همه این عوامل با ایجاد حس مستندگونگی باعث جذابیت دوچندان فیلم می شوند.
«rec» ماجرای دختر گزارشگری است که در پی یک سانحه آتش سوزی به همراه همکار فیلمبردار خود وارد آپارتمانی می شوند اما چندی نمی گذرد که ساختمان مسدود شده و آن ها در آن حبس می شوند. پس از این لحظه است که ماجراهای ترسناک فیلم شروع می شود.
این فیلم اسپانیایی را «ژاوما بالاغارو» کارگردانی کرده است و «لوئیس ای بردجو» و «پاکو پلاسا» به همراهی خود بالاغارو داستان این فیلم را نوشته اند.
از جمله بازیگران این فیلم می توان «مانوئلا بلاسکو» و « خاویر بوتت» را نام برد. همچنین «پابلو روسو» فیلم برداری این فیلم و «دیوید گلرت» تدوین آن را به عهده داشته است.
انتهای پیام

اخبار پیشنهادی:

سه شنبه های وحشت این بار «Rec» را به تماشا خواهد گذاشت
نویسنده : مهدی امینی بازدید : 4 تاريخ : سه شنبه 18 مهر 1396 ساعت: 16:32
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها