ترسناک ترین داستان ها از مکان هایی واقعی در جهان+تصاویر | بلاگ

ترسناک ترین داستان ها از مکان هایی واقعی در جهان+تصاویر

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

ترسناک ترین داستان ها از مکان هایی واقعی در جهان+تصاویر

ساعت 24-این 5 داستان ترسناک برگرفته شده از کتاب مکانهای فراطبیعی اثر سازمان نشنال جغرافی است که به بیش از 240 مکان ترسناک و فراطبیعی در سراسر جهان اشاره می کند.

اگر به دنبال لذت بردن از یک ترس واقعی هستید. این پنجداستان ترسناک و واقعی، فرصتی برای نزدیک شدن به بعضی از داستانهایی در مورد اشباح ترسناک است.
داستان ترسناک شماره 1: دهکده کیشیلیوو صربستان داستان ترسناک خون آشامی

این روستای دورافتاده که کمتر از 800 نفر در آن ساکن هستند، یک داستان ترسناک در مورد شبحی خون آشام وار دارد. بله. برخی از افسانه های خون آشام ها واقعا درست هستند. در سال 1725، یکی از ساکنان آن به نام پتار پلوگوویتس، فوت کرد و هشت روز بعد، نه مرگ رخ داد. در مورد این نه نفر که مردند، گفته شده که آنها در رختخوابشان توسط پلوگوویتس کشته شده

کشیش و مقامات برای تحقیق در مورد روستای کیشیلیوو عازم آن منطقه شدند و تقریبا 40 روز پس از مرگ پلوگوویتس، قبر او را نبش قبر کردند و با موضوع بسیار عجیبی مواجه شدند که تا آن زمان کسی به چشم ندیده بود. ریش و ناخن او هنوز در حال رشد بود و نشانه هایی از پوست جدید وجود داشت. هنگامی که یک میخ را در بدن او فرو کردند، گزارش شد که خون تازه ای از دهان و گوش هایش به بیرون فوران می کرد، فریاد وحشتناکی بوجود آمد و پوست او سیاه شد. در آن لحظه قتل ها متوقف شد.
داستان ترسناک شماره 2: شهر ممنوعه چینداستان ترسناک ارواح شهر ممنوعه

شما ممکن است با بعضی از شهرهای ارواح در جهان آشنا باشید، اما این شهر زیبا و گسترده در پکن با نام شهر ممنوعه، که از 980 ساختمان در فضایی 180 هکتاری تشکیل شده است، یکی از نمادهای شناخته شده کشور چین است. از قرن 15 تا اوایل قرن بیستم، امپراتوران چین در آنجا زندگی می کردند، اما اکنون شایعه شده است که توسط ارواح پادشاهان خالی از سکنه شده است. در زمان ...

اخبار پیشنهادی:

جهانتصاویر,...
نویسنده : مهدی امینی بازدید : 19 تاريخ : شنبه 11 آذر 1396 ساعت: 21:50